Takip Etmeniz Gereken 20 Growth Hacker

Growth Hacking kavramı Sean Ellis tarafından 2010 yılında ilk defa kullanıldığından beri popülerliği gün geçtikçe artıyor. Paul Graham‘ın Startup=Growth makalesi ile girişimler için ‘büyümenin’ anlamı daha ciddi bir hal aldı. Girisim.co’da önceden yer vermiş olduğumuz Hotmail 5 Haftada Nasıl 2 Milyon Kullanıcıya Ulaştı? ve Facebook’un Büyüme İçin Kullandığı 4 Adım yazılarıyla birlikte artık daha fazla growth hacking yazısını sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu yazıda sizlerle growth hacking ile ilgili takip etmeniz gereken 20 kişiyi paylaşacağız. Girişimcilik ve growth hackinge ilgi duyanların takip etmesi gereken 20 growth hacker;

1) Noah Kagan (@noahkagan) http://okdork.com/

2) Neil Patel (@neilpatel) http://www.quicksprout.com/

3) Dharmesh Shah (@dharmesh) http://onstartups.com/

4) Danielle Morrill (@daniellemorrill) http://www.daniellemorrill.com/

5) Sean Ellis (@seanellis) http://www.startup-marketing.com/

6) Dan Martell (@danmartell) http://www.danmartell.com/

7) Andy Johns (@ibringtraffic) http://www.quora.com/Andy-Johns

8) Hiten Shah (@hnshah) http://hitenism.com/

9) Akash Garg (@akashgarg) http://www.akashkgarg.com/

10) Andrew Chen (@andrewchen) http://andrewchen.co/

11) Mike Greenfield (@mike_greenfield) http://numeratechoir.com/

12) Josh Elman (@joshelman) http://about.me/joshelman

13) Aaron Ginn (@aginnt) http://www.aginnt.com/

14) Evan Solomon (@evansolomon) http://evansolomon.me/

15) Jesse Farmer (@jfarmer) http://20bits.com/

16) Greg Tseng (@gregtseng) http://gregtseng.com/

17) Gustaf Alströmer (@gustaf) http://gustafalstromer.com/

18) Othman Laraki (@othman)

19) Nabeel Hyatt (@nabeel) http://nabeelhyatt.com/

20) Robert Cezar Matei (@rmatei) http://www.quora.com/Robert-Cezar-Matei

Bu yazı ilk olarak 17 Mayıs 2013 tarihinde, Muhammed Tüfekyapan tarafından girisim.co‘da yayınlanmıştır.

gh-kategori

Muhammed Tüfekyapan

Lean Marketing blogunun kurucusu. İnternet girişimleri için growth hacking ve dijital pazarlama konularında çalışıyor.